Healthy Life Beslenme Danışmanlığı

Sizi Nasıl Bir Dönem Bekliyor?

Hedefimiz doğru beslenmeyi ve düzenli fiziksel aktiviteyi yaşam tarzınız haline getirmektir. Böylece hem ideal ağırlığa ulaşırken kendizi iyi hissedecek hem de ideal ağırlığa ulaştıktan sorna bir ömür mevcut ağırlınızı koruyabileceksiniz.

Sosyal hayatınızdan ödün vermeden, iş yaşamınıza uyarlayabileceğiniz, sağlık problemlerinizi ön planda tutarak diyetisyenlerimiz tarafından size özel hazırlayacağımız beslenme programları ile kendinizi diyette hissetmeyeceğiniz bir dönem başlayacaktır.

Hedeflenen vücut ağırlığınıza ulaşırken sağlığınızın olumsuz yönde etkilenmemesi gerekir. Bu nedenle Beslenme Programınız hazırlanmadan önce mevcut sağlık durumunuzu gösteren bazı kan tetkikleri* istenecektir. Bu tetkiklerin sonucunda yüksek yada düşük değerlere göre beslenme programınız şekillenecektir.

Sizlerle görüşmelerimiz haftada bir tekrarlanacaktır. Her hafta InBody230 Ölçüm Cihazı ile vücut yağ-kas analizi yapılacak ve diyetisyeniniz tarafından değerlendirilecektir. Gerekli durumlarda beslenme programınızda değişiklik yapılacaktır. İdeal ağırlığa ulaşıldığında ise koruma programı kapsamında kontrollerimiz belirli periyotlarda devam edecektir.

Çok geçmeden yeterli ve dengeli beslenmeyi öğrenin; sağlıklı ve uzun yaşayın...

İstenen Kan Tetkikleri:

BİYOKİMYA (AKŞ, Üre, Kreatinin, Ürik Asit, AST, ALT, Total Kolesterol, LDL Kolesterol, HDL Kolesterol, Trigliserit)

HORMON (İnsulin, Serbest T3, Serbest T4, TSH, HbA1C, Kortizol)

HEMOGRAM (Tam Kan Sayımı)

Healthy Life'a sorun

Sağlıklı beslenme konusunda Healthy Life ekibine siz de merak ettiğiniz soruları sorun, sizin sorularınız da sitemizde yayınlansın.

İletişime Geçin